بازی Pokemon Go تم جدیدی را برای کریسمس امسال عرضه کرده است

0

بازی Pokemon Go که کمتر از شش ماه عرضه گردیده است اما از زمان انتشار آن تاثیر بسازی داشته است. در زمان عرضه خود  یکی از بازی هایی است که تاکنون توانسته جای خود را در دل گیمرها موبایل باز کرده است یا نه. گیمران کمپانی قبل از اینکه تصمیم بگیرند از بازی های این کمپانی دست بکشند و به سراغ بازی های جدیدی که در اواسط ماه به جلسه معارفه baby Pokemon از نسل دوم از این عروسک ها روی آوردند. پس از هالووین طرفداران در انتظار عرضه نسخه پایانی کریسمس بازی  Pokemon Go بودند. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

چند هفته پیش، Santa Hat Pikachu در برنامه ویژه ای که در آن برای فصل کریسمس نشان داد. در همان زمان آشکار شد که در این فصل می توانید بچه Pokemon ها یی رو از تخم های طلایی و نقره ای بدست آوردید. امیدواریم که این رویداد کریسمس تاثیرات بسزایی داشته باشد تا قبل از صبح کریسمس این نسخه بر روی گوشی ها آمده باشد. در شروع اول کریسمس  Pokemon Go موضوعات بسیازی را برای گیمرهای این بازی ارئه کرده است.اول از همه باید تخم مرغ ها را در این بازی بیابید. سپس با پیدا کردن سریع این تخم ها شما قادر هستید تا سوم ژانویه از فروشگاه جایزه خود را دریافت کنید.

این پراکندگی تخم ها به گفته Santa Hat Pikachu به سادگی می توان این جوایز را در تاریخ مد نظر از ۲۹ دسامبر تا تاریخ بیان شده است یافت. بعلاوه پیدا کردن عروسک های نسخه اولیه مثل Bulbasaur ، Charmander و Squirtle تخم هایشان در حال افزایش است. اطلاعی نداریم اگر آنها در سطح رویداد هالووین Pokemon خواهد بود اما همیشه در پایین ترین سطح خود قرار گرفته اند.

نظرات خود را با ما در میان گذارید…

منبع : attackofthefanboy

اشتراک گذاری

یک نظر دهید