بازی Ace Combat 7 در مراسم PlayStation Experience با یک دمو بر روی PS VR آغاز به کار خواهد کرد

0

این را همه دانسته بودند که سازنده  بازی Ace Combat 7، آقای Bandai Namco در جشنواره PlayStation Experience آغاز به کار خواهد کرد، اما حالا توسعه دهندگان در توئیتر خود همه چیز در مورد دمو را فاش کردند. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

 شما میتوانید محتوایی توئیت را با توضیحاتی در مورد دموی آن بر روی PS VR و همچنین یک تصویر کوچک از ویترین آن نیز را  ببینید.

در مراسم PlayStation Experience 2016، ما به صورت رسمی نصمیم به شرکت در نمایشگاه خود کرده است. آنها در انتظار سال بعد خواهند بود. هرکسی ، برای اولین نمایش بازی Ace Combat 7 را خواهند دید. در این زمان، پروژه ACES به صورت خاص برای ورژن دموی VR نمایش داده خواهد شد.

بازی Ace Combat 7 در مراسم PlayStation Experience سال قبل به نمایش گذاشته شد پس به نظر می رسد که پخش آن نیز پس از یک سال شروع خواهد شد. پس از مدت کوتاهی ، تهیه کننده Kazutoki Kono قبول کرد که این بازی با پلی استیشن VR سازگار خواهد شد ولی برای لذت بردن هدست آن اجباری نخواهد بود و طرفداران قادر به بازی حتی بدون صفحه استاندارد خواهند بود.

بازی Ace Combat 7 توسط تعدادی از سازندگان سنتی خود در کنار بهترین سری فصل خود با الهام از نویسندگی  Ace Combat 5 آقای Sunao Katabuchi و آهنگساز خود  Keiki Kobayashi شروع به توسعه کرده است.

مراسم PlayStation Experience امسال در سوم و چهارم دسامبر در ایالت کالفرنیا در شهر آناهیم اتفاق خواهد افتاد.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید …

منبع : dualshockers

اشتراک گذاری

یک نظر دهید