انتشار Final Fantasy VII Remake برای PS4 در سال ۲۰۱۷ فعلا در حد شایعه است + تریلر بازی در مراسم PSX 2015

0

در اوایل این ماه شایعه ای مبنی بر انتشار Final Fantasy VII Remake برای PS4 در فضای مجازی (از یک منبع ناشناس) منتشر شد ، بر اساس این شایعه قسمت اول این بازی در سال ۲۰۱۷ برای PS4 و برای PC نیز در سال ۲۰۱۸ منتشر می شود. Shinji Hashimoto ، تهیه کننده انحصاری بازی در Square Enix بالاخره پاسخی برای این شایعه ارائه کرد. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

Hashimoto در مورد تاریخ انتشار در ۲۰۱۷ اشاره کرد که کمپانی فعلا در این مورد چیزی نگفته است پس این اطلاعات فعلا شایعه ای بیش نیست. او در ادامه به این موضوع اشاره کرد که کمپانی تمام توان خود را برای کار بر روی این سری بازی به کار گرفته است و اطلاعات بیشتر در آینده منتشر خواهند شد پس طرفداران باید اندکی صبور باشند.

در حال حاضر بازی Final Fantasy VII Remake یکی از پر تقاضا ترین بازی ها برای PS4 می باشد. Square Enix همچنین تائید کرد که سه نفر از اعضای کلیدی برای توسعه بازی Final Fantasy VII Remake به مراحل ساخت بازگشته اند. Tetsuya Nomura ، دوباره در کارگردانی و طراحی شخصیت ها حضور خواهند داشت ، Yoshinori Kitase ، کارگردان اصلی بازی این بار به عنوان تهیه کننده ایفای نقش خواهد کرد و Kazushige Nojima نیز به عرضه برنامه نویسی بازی بازگشته است.

Square Enix تصمیم گرفته است که انتشار Final Fantasy VII Remake برای PS4 و PC به صورت سریالی (قسمت قسمت) خواهد بود چرا که آن ها نمی خواهند در توسعه بازی مجبور به حذف بخش هایی از محتوای بازی اصلی شوند. ناشر بازی همچنین اشاره کرد که تصمیم دارد محتوای جدیدی نیز به بازی اضافه کرده و تعادلی میان واقع گرایی و سبک بازی ایجاد کند.

نظرات خود را درباره انتشار Final Fantasy VII Remake برای PS4 با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Gamepur

اشتراک گذاری

یک نظر دهید