احتمالا نسخه بتای بازی Injustice 2 در آینده منتشر خواهد شد

0

با توجه به توئیت این هفته Ed Boon که در پاسخ به طرفداران نوشته بود متوجه می شویم که احتمالا نسخه بتای بازی Injustice 2 تا قبل از انتشار آن در سال آینده منتشر شود. در ادامه با گیم سورس همرا باشید.

یک کاربر در توئیتر از Ed Boon پرسیده بود که : “آیا این شانس وجود دارد که بازی Injustice 2 تا زمان انتشار یک نسخه بتا یا دمو داشته باشد؟” و Ed Boon نیز در پاسخ نوشته بود :

بله ، این شانس وجود دارد.

خوشبختانه این توئیت به معنی این است که شانس تجذبه بازی قبل از انتشار آن برای مخاطبان وجود دارد. برای بازی Street Fighter 5 برای تست آنلاین و درستی عملکرد آن یک نسخه آزمایشی داشت و از سر خوش اقبالی استودیو NetherRealm برای بازی Injustice 2 چنین برنامه ای را در نظر گرفته است چون از همه مهمتر تست سرور های آنلاین قبل از انتشار بازی می باشد.

Ed Boon تیزر های دیگری از بازی Injustice 2 در صفحه توئیتر خود منتشر کرد و درباره اش توضیح داد که کاراکتر های بیشتری را در گیم نگه خواهیم داشت تا ببینیم در پایان کدام شخصیت ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و قابلیت حضور را دارند از طرفی پاسخ های دیگر در توئیتر اینگونه اشاره کرده بودند که شخصیت هایی مانند Catwoman، Starfire و Black Canary ممکن است در بازی بحضور داشته باشند. Ed Boon همچینین تائید کرد که شخصیت ها قرار است لباس ها و حرکت های ویژه ای داشته باشند ، او موارد بسیاری را گفته است ولی هیچ کدام را به صورت ۱۰۰ درصد تائید نکرده ولی هنوز هم می توان امیدوار بود.

نظرات خود را درباره احتمال نسخه بتای بازی Injustice 2 با ما در میان بگذارید.

منبع : Attack Of The Fan Boy

اشتراک گذاری

یک نظر دهید