شخصیت های Subzero و Spawn در بازی Injustice 2 حضور خواهند داشت

0

طرفداران بازی Injustice 2 بسیار منتظر عرضه ی این عنوان هستند و هر روز شایعات بیشتری از اضافه شدن شخصیت های جدید کمیک های DC به گوش می رسد. حال به نظر می رسد که شخصیت های Spawn و Subzero به بازی Injustice 2 اضافه خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم سورس همراه باشید.

در بین عناوین بی شمار بازی های ویدئویی، عناوین مبارزه ای بسیار زیادی وجود ندارند و استدیوی NetherRealm یکی از همین استدیوهای کم تعدادی است که فن ساختن یک بازی مبارزه ای بسیار کامل را به خوبی می داند. این استدیو در حال توسعه ی بازی Injustice 2 می باشد که برای عرضه در سال بعد برنامه ریزی شده است.

اخیرا کارگردان بازی Injustice 2 آقای اد بوون، در صفحه ی توئیتر خود یک رای گیریس به راه انداخته است که از طرفداران می خواهد که شخصیت مورد نظر خود را برای اضافه شدن به بازی انتخاب کنند. نتایج این رای گیری مشخص شده است و طرفداران به پاسخ پرسش های خود رسیده اند.

 در اولین رای گیری، شخصیت Subzero توانست با اختلاف فاحشی در صدر قرار بگیرد و پیروز این رای گیری شود. بنا به اعلام آقای اد بوون، شخصیت Subzero توانست ۲۰۰۰۰ رای که باربر ۵۲ درصد کل رای ها بود، را به دست آورد. شخصیت Jhonny Cage با ۲۳ درصد آرا، در جایگاه دوم قرار گرفت.
در رای گیری دوم، شخصیت Spawn توانست با به دست آوردن ۳۰۰۰۰ رای که ۴۵ درصد آرا را شامل می شد، بنرده ی رای گیری باشد. شخصیت Hellboy نیز با به دست آوردن ۲۱ درصد آرا و شخصیت Terminator با به دست آوردن ۱۵ درصد آرا، در جایگان های بعدی قرار گرفتند اما نتوانستند به بازی Injustice 2 راه یابند. آقایس اد بوون به این پرسش نیز پاسخ داده و گفته است که شخصیت های بیشتری از کمیک های Dc به این بازی اضافه خواهند شد، اما به صورت دقیق اعلام نکرد که کدام یکی از شخصیت ها برای رای گیری عرضه خواهند شد. فعلا باید منتطر ماند و دید که در آینده چه شخصیت هایی برای رای گیری انتخاب خواهند شد.
بازی Injustice 2 یک عنوان مبارزه ای است که توسط استدیوی NetherRealm در حال توسعه بوده و در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم های ایکس باکس وان و پلیس استیشن ۴ عرضه خواهد شد.
نظر شما درباره ی شخصیت های جدید بازی Injustice 2 چیست؟ نطران خود را با گیم سورس به اشتراک بگذارید.

منبع: SegmentNext

اشتراک گذاری

یک نظر دهید