آپدیت ۱٫۰٫۲ بازی Super Mario Run برای آیفون منتشر شد

0

آپدیت جدید Super Mario Run هم اکنون برای دارندگان بازی بر روی آیفون ها فعال است. آپدیت ۱٫۰٫۲ بازی Super Mario Run در App Store برای دانلود موجود است و تنها نکته مبهم ما دلیل انتشار ان از سوی Nintendo تنها برای آیفون می باشد. Nintendo درباره این آپدیت اشاره به بهبود برخی ویژگی های بازی کرده است و هیچگونه محتوا و یا امکاناتی به بازی اضافه نکرده است. در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

اخیرا Super Mario Run برای کاربران آیفون به عنوان یک بازی رایگان منتشر شده بود. اگر هنوز این بازی را دانلود نکرده اید می توانید قبل از خرید بازی با قیمت ۹٫۹۹$ تجربه ای کوتاه از نسخه رایگان آن داشته باشید. نسخه رایگان به شما اجازه می دهد تا به حدودا ۴ مرحله اول بازی که بسیار کوتاه نیز هستند دسترسی داشته باشید که معیار بازی را به شما نشان می دهند و می توانند تشویقی باشند تا نسخه کامل اآن را خریداری کنید.

بازی Super Mario Run در سبک رانر بوده و خوی بازی های classic platformer را در خود دارد. شایان ذکر است که اکثر بازی های Mario که برای آیفون منتشر شده اند به خاطر کیفیت صفحه نمایش بالا در این گوشی ها هملکرد خوبی داشته اند و به قدری بوده اند که برای مثال نیازی آپدیت ۱٫۰٫۲ بازی Super Mario Run برای این سیستم عامل نباشد.

با توجه به روند بازی ، Mario به طور خودکار در حال دویدن است و تنها شما باید پرش های ان را کنترل کنید ، در به دست آوردن سکه ها تلاش کرده و از موانع عبور کنید. به خاطر سبک و نوع بازی ، Mario با وجود سادگی اش یکی از منحصر به فرد ترین بازی هاست. اگر شما کاربر آندروید هستید و هنوز Super Mario Run را بازی نکرده اید باید منتظر این بازی در سال ۲۰۱۷ باشید هر چند که Nintendo تاریخ خاصی برای انتشار ان اعلام نکرده است ولی به نظر می رسد به زودی شاهد انتشار بازی بر روی آندروید نیز خواهیم بود.

نظرات خود را درباره آپدیت ۱٫۰٫۲ بازی Super Mario Run برای آیفون با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Attackofthefanboy

اشتراک گذاری

یک نظر دهید