با وجود انتشار آپدیت نسخه PS4 Pro بازی Mafia 3 اکثر منابع سکوت کردند

0

به نظر می رسد آپدیت نسخه PS4 Pro بازی Mafia 3 در ماه دسامبر (تقریبا کمتر از یک ماه قبل) منتشر شده و این در حالی است که هیچ منبعی به آن اشاره نکرده است ، در ادامه با گیم سورس همراه باشید.

با توجه به اشاره های Digital Foundry این آپدیت برای دارندگان تلویزیون های ۴K در نسخه PS4 Pro بازی ، رزولیشن را از ۱۰۸۰p به ۱۴۴۰p افزایش می دهد. کسانی که بازی Mafia 3 را از توسط PS4 Pro بر روی تلویزیون های ۴K اجرا می کنند شاهد برخی بهبود ها خواهند بود مخصوصا از لحاظ رزولیشن!

همچنین در آپدیت نسخه PS4 Pro بازی Mafia 3 ، نرخ فریم بازی نیز به خوبی بهبود یافته است. پایداری نرخ فریم بازی با اینکه هنوز در حد ۳۰ فریم بر ثانیه است ولی بهبود های داده شده باعث اجرای روان تر آن می شوند. قبلا این بازی بیشتر بر روی نسخه Ps4 بازی تمرکز داشت تا نسخه PS4 Pro آن و اکنون این موضوع نیز حل شده است.

این موارد با آپدیت نسخه PS4 Pro بازی Mafia 3 در ماه دسامبر رفع شده بود دقیقا زمانی که بیشترین اشاره به بسته الحاقی بود و این این بسته امکاناتی مانند سفارشی سازی ماشین ها را در خود داشت. بازی Mafia 3 یکی از بازی هایی است مهم ترین آپگرید را برای PS4 Pro داشته است ولی متاسفانه بیشتر به بسته الحاقی آن اشاره شده بود. توجه داشته باشید که بازی Mafia 3 یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۶ به شمار می رود.

نظرات خود را درباره آپدیت نسخه PS4 Pro بازی Mafia 3 با گیم سورس در میان بگذارید.

منبع : Gamespot

اشتراک گذاری

یک نظر دهید