آموزش اتک زدن در کلن وار | آموزش بازی Clash of Clans

0

در مطلب پیشن آموختیم که چگونه در بازی کلش آف کلنز غارت های خوبی داشته باشیم و اصل موضوع این بود که غارت کنیم “نه مبارزه”اما یکی از مهمترین بخش های بازی که نیاز به کار گروهی دارد بخش Clan War  میباشد که شما در مقابل یکی دیگر از کلن های بازی قرار میگیرید تا مبارزه کنید و سپس منابع را از طریق Clan Castle جمع کنید و هر ستاره به منزله یک امتیاز برای شماست در این مطلب به شما آموزش میدهیم که چگونه میتوانید دشمنان خود را سه ستاره شکست بدهید و در واقع این مطلب آموزش اتک زدن در کلن وار است. از سری مقالات آموزش بازی کلش آف کلنز گیم سورسرا همراهی بکنید.

در کلن وار ها مهمترین چیز تعداد ستاره های شما میباشد پس استراتژی اصلی به کاربردن نیروهای قوی برای از بین بردن دشمن میباشد.

با ما در آموزش اتک زدن در کلن وار همراه باشید

آموزش اتک زدن در کلن وار |گیم سورس

آموزش اتک زدن در کلن وار |گیم سورس

۱-پیش از حمله چندین بار نکات ضعف و قوت دشمن را بررسی کنید و نحوه حمل کردن را نیز تعیین کنید”هیچ چیز فی البداهه نباشد”

بعد از انتخاب شدن دو طرف شما در وهله اول با توجه به دست لیدر کلن به دشمن انتخاب شده حمله خواهید کرد اما جهت اطلاع باید بدانید که دقیقا چه اتفاقی به هنگام حمله کردن شما قرار است بیفتد؟اگر زمینی حمله کنید باید تمام زوایا را بررسی کنید و ببینید که از کدام سمت شروع کنید و از کدام سمت پیشروی برای شما مهم خواهد بود و از همه مهمتر این که از چه نیروهایی میتوانید استفاده بکنید؟

نکاتی که باید بررسی بشوند:

  1. تعیین رقیب
  2. مقایسه با خود و تایید آن که میتوانید حمله کنید یا نه(ارائه به لیدر)
  3. بررسی نقاط ضعف دشمن
  4. بررسی نقاط قوت دشمن
  5. چک کردن برجک های دفاعی
  6. تعیین احتمالی مکان های تَله دار

از دستور سیستم بنا به Recomended target  پیروی کنید،هرگز به قوی تر از خود حمله نکنید

سیستم به شما پیشنهاد میدهد که به کدام حریف حمله بکنید در این صورت بهترین انتخاب برای شما نمایش داده میشود پس سعی کنید در محدوده ی همین پیشنهاد عمل کنید و هرگز به قوی تر و ضعیف تر از خود حمله نکنید در این صورت شانس را از دیگران میگیرید و شاید باعث شکست تیمتان بشوید.

آموزش اتک زدن در کلن وار |گیم سورس

آموزش اتک زدن در کلن وار |گیم سورس

نیروی خودرا آموزش بدهید و به بهترین شکل و بهینه از آن ها استفاده کنید

بعد از این که بررسی کردید و نقاط ضعف و قوت دشمن را فهمیدید وقت آن است که از قوه تخیل استفاده کنید.در ابتدا تعیین کنید که حریف شما از چه نظر میتواند تخریب بیشتری متحمل بشود،از طرف حمله زمینی یا هوایی؟

زمینی:

وقتی نیروهای شما دارای سطح بالا باشند و برجک های دفاعی ضعیف بهترین راه تخریب کردن استفاده از نیروی زمینی میباشد که کلیدی ترین آن ها Giant  میباشد چرا که هدف این نیرو “برجک های دفاعی میباشد”و در کنار آن آرچر و بربر به علاوه دیوار شکن جزء اصلی حملات شما خواهد بود در ضمن هرگز از ویزارد در صورت سطح بالا نبودن استفاده نکنید.

هوایی:

در حملات هوایی دو احتمال برای شکست نخوردن بررسی شود اول این که Air diffence  دشمن در چه سطحی است و اسپل “رعد”شما در چه سطحی قرار دارد و در کنار تله های هوایی ممکن است در کجا قرار بگیرد.

در حملات هوایی در اولین وهله باید سعی کنید که حداقل یکی از “اِیر دیفنس”هارا نابود کنید تا خسارت کمتری بدهید ولی در این میان استفاده از “هوگ” همراه با اسپل “Rage” الزامی است و این نیروها را باید در نزدیک ترین نکته به دفاع هوایی دشمن پیاده کنید تا در کمترین زمان بیشترین کمک را به شما بکنند.

آموزش اتک زدن در کلن وار |گیم سورس

آموزش اتک زدن در کلن وار |گیم سورس

Clan Castle  دشمن را هرگز فراموش نکنید”شاید کل برنامه تان را به هم بریزد”

همین بلا چندین بار من را درگیر کرده است پس هرگز کلن کستل را فراموش نکنید بهترین راه برای خالی کردن این ساختمان پیاده کردن نیرو ها در محدوده حفاظتی میباشد (یک نفر) و سپس آن هارا به گوشه نقشه بکشید و در آنجا به صورت تَله ای به آنها حمله کنید اگر این کار را انجام ندهید احتمال شکست خوردنتان بسیار زیاد است چرا که این کمک ها از سوی افراد برتر کلن دونات میشود و قوی هستند.

اتک اول را در ساعات اولیه و اتک دوم را در واپسین لحظات بزنید

آماده باشید تا در بدو شروع جنگ حمله خودرا انجام بدهید به دوستان خود یادآوری کنید که بردن در لحظات اول روحیه تیم مقابل را تضعیف خواهد کرد چرا که اگر در اولین ساعات شما پیش بیفتید حریفان از شکست خوردن میترسند و حملات آن ها همراه با اضطراب خواهد بود و امکان شکست خوردن در این وضعیت چندین برابر میشود  اما کارت برنده را نگه دارید تا در آخرین لحظات خرج کنید شاید هم تیمی شما نتواند آنطور که باید به دشمن حمله کنید و در سر جمع در پایان نتیجه کلا تغییر کند پس برگ برنده حمله دوم شما میباشد که باید در واپسین لحظات آن را رو کنید.

مقاله مرتبط:


بررسی بازی Clash of Clans | سیبیلو ها و چِشم قشنگ ها


و در آخر باید بگویم که:

دشمن را نه ضعیف تر از خود و نه قوی تر از خود ببینید،پس کاملا سنجیده عمل کنید

با ما در تلگرام همراه باشید

اشتراک گذاری

یک نظر دهید