آمار فروش بازی Battlefield 1 و Titanfall 2 به بازی Call of Duty Infinite Warfare را رد کرد

0

همانطور که مشاهدات از  فروش بازی Battlefield 1 نشان می دهد که به خوبی در فروش آن مدیریت فراوانی شده است و برای اینکه گیمرها بازی بازی جدیدی رو هم تجربه کنند بازی Titanfall 2 برای این سری از افراد منتشر شد. عده ای زیادی فکر می کردند که فروش Battlefield 1 در روزهای اول بسیار خوب باشد اما در کنار آن بازی های مثل  Titanfall 2 و Call of Duty: Infinite Warfare نتوانست موفقیت بسیاری را کسب کند. با ادامه مطلب در مورد آمار فروش بازی Battlefield 1 با گیم سورس همراه باشید.

Michael Pachter  به خوبی از امنیت بازی های خود اطلاع دارد به هرحال بر این باور است که می تواند بازی های خود را برای فروش مدیریت کند. اگر بازی Titanfall 2 منتشر نشده بود بازی Battlefield و  Call of Duty سود بیشتری را می توانستند کسب کنند. به گفته های Pachter در یوتیوب ، ” به یاد دارم که در زمان رونمایی (تاریخ انتشار بازی Battlefield 1 و Titanfall 2 با دیگر بازی ها بسیار نزدیک بهم بود) این مرا دیوانه می کرد”.

 ” فکر می کنم حرف و حدیث های زیادی برای انتشار زود هنگام بازی Call of Duty هست. زیرا که طرفدارن Call of Duty فقط برای یک بار این بازی را انجام می دهند سپس به دنبال بازی های دیگر می روند و بیشتر بر روی این تمرکز می کنند که بتوانند در طی یک سال بازی های Call of Duty و Battlefield را از دست ندهند. البته در کتار این بازی ها، بازی مثل Titanfall 2 نیز به میان آید دیگر هیچ طرفداری نمی تواند منتظر بازی دیگری باشد. بنده مطمئن نیستم که کمپانی EA با وجود فروش بالای ۱۰ میلیون نسخه  از بازی Titanfall دست به چنین بی برنامگی بزند و انتشار این بازی در فوریه دارای اهداف بسیار بزرگی است. “

به نظر وی در مورد انتشار بازی ها نزدیک به هم  بسیار درست است و ما هنوز درک نکرده ایم چرا کمپانی EA با چه امیدی دست به این کار زده است. بیشتری امیدی که می توان داشت این است که بازی Titanfall 2 بتواند ضرر های بازی Battlefield 1 را جبران نماید.

نظرات خود را در مورد آمار فروش Battlefield 1 با ما در میان بگذارید…

منبع : Gamingbolt

اشتراک گذاری

یک نظر دهید